POLUB NAS NA FACEBOOKU
Filtry
-
-

Sprzedam: Dom - rynek pierwotny

319 000 zł, 186,47 m2, Pszczyna - Czarków

Powierzchnia działki: 750 m2

12 zdjęć
Nieruchomość
Na sprzedaż oferujemy nieruchomość zabudowaną domem jednorodzinnym w budowie.
Dom wzniesiony jako mieszkalny, ale z możliwością zmiany sposobu użytkowania na działalność usługową, zgodnie z zapisami miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego, bądź z możliwością podzielenia budynku na część mieszkalną i część przeznaczoną na działalność.
Nieruchomość stanowi grunt o powierzchni 750,0m2, w kształcie prostokąta, o równym terenie w przeważającej części pokryty trawą. Uzbrojenie działki: woda, prąd gaz.
Lokalizacja Dojazd
Nieruchomość znajduje się w Czarkowie, gmina Pszczyna, bezpośrednio graniczy z wyasfaltowaną drogą gminną z wygodnym połączeniem do głównej drogi sołectwa wiodącej w kierunku Pszczyny oraz Tychów. Szybki dojazd do obwodnicy Pszczyny, a zarazem DK1, oraz do drogi wojewódzkiej 935 prowadzącej na Żory/Rybnik. Generalnie miasta takie jak Bielsko-Biała, Katowice, Tychy, Czechowice-Dziedzice, Żory, Rybnik znajdują się w promieniu 35km. Wokół nieruchomości znajduje się zabudowa mieszkalna jednorodzinna, oraz tereny niezabudowane.
Budynek
Budynek, w stanie surowym zamkniętym, jest wzniesiony w tradycyjnej technologii murowanej. Na żelbetowych ławach fundamentowych posadowione są ściany z pustaka, z żelbetowymi elementami konstrukcyjnymi. Stropy wewnętrzne i schody są żelbetowe monolityczne. Dach w konstrukcji drewnianej, dwuspadowy kryty papą z orynnowaniem i wykonaną podbitką. Całość obiektu zamykają zamontowane okna PCV.
W budynku wykonane są przyłącza wodne i elektryczne. Po całym budynku rozprowadzona jest instalacja elektryczna, a na ścianach wykonane są tynki cementowo-wapienne z powłoką gipsową. Budynek jest w połowie podpiwniczony, typu wysoki parter składający się z piwnicy z 3 pomieszczeń w przyziemiu z przedsionka, komunikacji i 2 pokoi. Powyżej piwnicy znajduje się pokój dzienny, oddzielna kuchnia i WC oraz komunikacja. Na najwyższej kondygnacji są 3 pokoje i łazienka.

Powierzchnia działki: 750,0 m2
powierzchnia użytkowa budynku mieszkalnego: 186,47 m2
powierzchnia zabudowy: 116,97m2
Kubatura: 879,21m2

Kontakt

Osoba prywatna
tel. 781 171 937
Ilość wysłanych formularzy: 0