Menu
-
-

Sprzedam: Dom - rynek wtórny

550 000 zł, 300 m2, Siemianowice Śląskie

Numer oferty: JWP-DS-5750-103

16 zdjęć
Budynki pod działalność handlową ,usługową, mieszkalną w dobrej lokalizacji.

Do sprzedania w atrakcyjnej cenie nieruchomość gruntowa zabudowana budynkami położona przy głównej drodze w Siemianowicach Śląskich.Obiekty w dobrym stanie technicznym nadający się na prowadzenie wszelakiego biznesu.Budynki z wjazdem na posesje bezpośrednio z głównej drogi z wybrukowanym placem na kilka samochodów .W skład nieruchomości wchodzą trzy budynki :

Czterokondygnacyjna kamienica z dachem dwuspadowym o lekkim nachyleniu. Budynek z czerwonej cegły,nieruchomość podpiwniczona pod całością wysokie piwnice wraz z kotłownią i piecem do ogrzewania całego budynku,w całości nowe instalacje w miedzi oraz nowe kaloryfery panelowe .

POZIOM II- pomieszczenia zaadoptowane jako biurowe na prowadzenie działalności gospodarczej z nową instalacją elektryczną i oddzielnym licznikiem.Całość w bardzo dobrym stanie technicznym .

POZIOM III- to pomieszczenia na piętrze budynku całość zaadoptowana na mieszkalną ,również z nowymi instalacjami i odrębnym licznikiem . Lokal mieszkalny tworzą 3 pokoje duża kuchnia z meblami w zabudowie oraz łazienka z wc.

POZIOM IV- to poddasze nieużytkowe na dowolne przeznaczenie ,wysokość w szczycie około 2 m dach dwuspadowy o lekkim nachyleniu.

W całym budynku wymieniono stolarkę okienną oraz drzwiową okna PCV w białym kolorze.

Ponadto w skład posesji wchodzi dodatkowy budynek przewidziany pod myjnię samochodową ,budynek murowany ocieplony styropianem z własnym elektrycznym ogrzewaniem podłogowym całość wykafelkowana zarówno podłogi jak i ściany budynku ,wyposażony w nową instalację wodną i elektryczną.Aktualnie budynek pełni rolę magazynu z dużą bramą garażową , został przedzielony ścianą działową tworząc 2 duże pomieszczenia , dodatkowo pomieszczenie z murowaną kabiną prysznicową i wc , oraz pomieszczenie przeznaczone na małą recepcje.

Do piętrowego budynku z cegły dostawione pomieszczenie ,przeznaczone jako garażowe na 2 samochody oraz pomieszczenie gospodarcze. Za budynkiem kilkadziesiąt metrów długiej wąskiej działki z drogą dojazdową.

::DODATKOWE INFORMACJE

Okna: nowe PCV

Instalacje: nowe

Balkon: jest

Liczba balkonów: 1

Tarasy: taras duży

Liczba tarasów: 1

Liczba pokoi: 6

::LINK DO STRONY

www.nieruchomoscipach.pl/oferta.aspx?id=712406

::KONTAKT DO AGENTA

Arkadiusz Drąg

516-033-607

516 033 607

arek@nieruchomoscipach.pl

Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Waldemar Pach (licencja nr: 6721)

--------------------------

PROGRAM MdM z DOPŁATĄ RZĄDOWĄ

U NAS SKONSULTUJ SIĘ I UZYSKAJ BEZPŁATNĄ POMOC

Oferta wysłana z systemu BCK Galactica Mieszko.my
  • Liczba pokoi: 6
  • Liczba pięter: 1
  • Biuro: nie
  • Taras: tak
  • Wyłączność: nie
  • Zwalniane od: natychmiast

Kontakt

Agent prowadzący:

Arkadiusz Drąg

tel. 516-033-607
tel. 32/227-81-11;

Wizytówka agencji »

Ilość wysłanych formularzy: 0