POLUB NAS NA FACEBOOKU
Filtry
-
-

Mam do wynajęcia: Lokal - biurowy

1 200 zł (40 zł / m2), 30 m2, Bielsko-Biała - Os. Śródmieście Bielsko

11 zdjęć
Wynajmę lokal biurowy na bielskiej starówce. Lokal o wysokim standardzie, znajduje się na parterze odrestaurowanej kamienicy. Posiada indywidualne, przeszklone wejście.

W skład lokalu o powierzchni 30m2 wchodzi poczekalnia (z wycieraczką systemową), toaleta, kompletnie wyposażone pomieszczenie socjalne (zmywarka, lodówka, ekspres do kawy) oraz pomieszczenie biurowe z przedsionkiem. Całość po generalnym remoncie. We wnękach okiennych zamontowane są drewniane żaluzje, a na podłogach płytki gresowe.

Dodatkowo lokal posiada wyjście na wewnętrzny, zacieniony dziedziniec, z miejscem do wypoczynku (meble ogrodowe) oraz przygotowane miejsce na szyld (z możliwością podświetlenia).

Cena za wynajem - 1200 zł netto / miesiąc - obejmuje szybki internet (WI-FI i LAN) oraz aktywny system alarmowy (Solid Security).

Poczekalnia, toaleta i pomieszczenie socjalne są do wspólnego korzystania przez najemcę drugiego pomieszczenia biurowego. Dla zainteresowanych istnieje możliwość wynajęcia całego lokalu, z dwoma pomieszczeniami biurowymi, w cenie 1900 zł netto / miesiąc.

Kontakt

Osoba prywatna
tel. 600461960
Ilość wysłanych formularzy: 0