Menu
-
-

Sprzedam: Dom - rynek wtórny

315 000 zł, 84,74 m2, Pszczyna - Os. Stara Wieś

Powierzchnia działki: 930 m2

12 zdjęć
PSZCZYNA - dzielnica Stara Wieś - wolnostojący dom o pow. użytkowej 84,74m2, na działce o pow. 930m2. Dom jest parterowy, z użytkowym poddaszem. Na działce jest również wolnostojący budynek gospodarczy, funkcjonujący jako garaż, o pow. ok. 25m2 ( z poddaszem użytkowym).

Na parterze mamy do dyspozycji 84,74 m2, na które składają się:
kuchnia z jadalnią i salonem,
dwa duże i ustawne pokoje,
łazienka.

Całość (oprócz jednego z pokoi) jest po gruntownym remoncie, z nowym ogrzewaniem podłogowym, w bardzo dobrym standardzie.

Kuchnia w zabudowie jest kompletnie wyposażona, i jest już ujęta w cenie nieruchomości.

Nowa istalacja elektryczna.

Ogrzewanie jest kotłem na eko-groszek z podajnikiem, usytuowanym w piwnicy, jest natomiast możliwość montażu kotła gazowego na istniejącym przyłączu do budynku (podgrzewanie ciepłej wody użytkowej oraz kuchenka są na gaz).

Użytkowe poddasze - już wstępnie ocieplone, które można zaadaptować na pomieszczenia mieszkalne, uzyskując kolejnych ok. 80 m2.

Cały budynek jest podpiwniczony. Piwnice są suche, a dookoła budynku jest nowy solidnie zrobiony drenaż.

Cała posesja jest ogrodzona, schludnie zagospodarowana zielenią, wjazd dobrze utwardzony, z solidną przesuwną bramą.

Całość nieruchomości nie wymaga absolutnie żadnych nakładów finansowych, do zamieszkania od razu, można natomiast zagospodarować pomieszczenia nie użytkowane do tej pory, zwłaszcza strych.

Już dziś zapraszam do kontaktu i prezentacji nieruchomości!!

Oferta bardzo atrakcyjna, również cenowo! Przeprowadzamy całą transakcję kupna-sprzedaży, oraz POMAGAMY W OTRZYMANIU KREDYTU HIPOTECZNEGO NA ZAKUP (współpracujemy z bankami udzielającymi kredyty hipoteczne). Zapraszamy do oglądania-jesteśmy do Państwa dyspozycji. Wszelkie informacje pod numerami tel: 032 210 48 56 (telefon stacjonarny czynny w godzinach od 9,00 do 16,00), telefony komórkowe: 667 118 565.

Kontakt

Agent prowadzący:

Agnieszka Grzeszczuk

tel. 32 210 48 56
tel. 667 118 565

Wizytówka agencji »

Ilość wysłanych formularzy: 0
no image