Menu
-
-

Sprzedam: Dom - rynek wtórny

375 000 zł, 170 m2, Pszczyna - Os. Kolonia Jasna

Powierzchnia działki: 677 m2

12 zdjęć
OKAZJA! OKAZJA! OKAZJA! UWAGA!!!! PSZCZYNA, OS. KOLONIA JASNA - na sprzedaż wolnostojący dom o pow. 170m2 na działce o pow. 677m2.

Proponowana nieruchomość to idealne miejsce dla rodziny chcącej zamieszkać w pobliżu centrum Pszczyny, a jednocześnie z dala od miejskiego hałasu w spokojnej, cichej okolicy....

Dom ( wysoki parter) budowany z pustaka, dach płaski, betonowy kryty papą.

W części wysokiego parteru do dyspozycji mamy: salon, 2 pokoje, kuchnię i łazienkę - w tej części na podłogach w holu i kuchni są płytki, w pokojach są panele, ściany tapetowane i malowane, okna starszego typu drewniane.

Na piętrze mamy 4 pokoje, duży hol, łazienkę i kuchnię - w tej części na podłogach są panele, w kuchni i łazience płytki, okna nowe plastikowe, na ścianach gładzie gipsowe.

Na piętrze przez całą długości jednej ściany domu jest duży balkon.

Pokoje są duże, ustawne i słoneczne.

Ogrzewanie centralne węglowe piecem na ekogroszek.

W bryłę domu wkomponowany jest garaż oraz pomieszczenia gospodarcze typu kotłownia.

Dodatkowo na działce znajduje się również budynek gospodarczy.

Lokalizacja nieruchomości wysoko oceniana przez mieszkańców miasta - ciche sąsiedztwo domów jednorodzinnych i terenów zielonych, pełna infrastruktura: przedszkola, żłobki, szkoły, sklepy, kościół...

Oferujemy dogodne warunki kredytowe przy zakupie nieruchomości i pomagamy w załatwieniu formalności związanych z uzyskaniem kredytu hipotecznego.

Nieruchomość gotowa do sprzedaży, sprawdzony stan prawny i formalny.

Świadczymy wysoki standard usług dla klienta Kupującego.

Zapraszamy do oglądania-jesteśmy do Państwa dyspozycji. Wszelkie informacje pod numerami tel: 032 210 48 56 (telefon stacjonarny czynny w godzinach od 9,00 do 16,00), telefony komórkowe: 667 118 565.

Kontakt

Agent prowadzący:

Agnieszka Grzeszczuk

tel. 32 210 48 56
tel. 667 118 565

Wizytówka agencji »

Ilość wysłanych formularzy: 2
no image