Menu
-
-

Sprzedam: Mieszkanie - 2 pokoje

183 150 zł (4 500 zł / m2), 40,7 m2, Pszczyna - Os. Kępa

Numer oferty: B1M5

9 zdjęć
Nowe mieszkanie bezczynszowe na Osiedlu LAUROWYM w Pszczynie

Numer mieszkania: B1M5
Status - rezerwacja
Powierzchnia - 40.70 m2
Liczba pokoi - 2
Budynek - B1
Kondygnacja - 1 piętro
Cena - 4500 zł/m2 + 25.000 zł za udział w gruncie

Funkcjonalne 40 metrowe mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze. Mieszkanie składa się z dużego salonu z aneksem kuchennym, oraz pokoju, który może być zaaranżowany na gabinet, sypialnię lub pokój dziecięcy. Z salonu wyjście na balkon, skierowany na zachód. Okna i drzwi balkonowe wyposażone w rolety zewnętrzne. Doskonały stosunek ceny do funkcjonalności.

Przynależną częścią każdego mieszkania są znajdujące się na parterze komórki lokatorskie oraz zewnętrzne miejsca parkingowe. Ponadto istnieje możliwość nabycia miejsca garażowego znajdującego się na parterze budynków B2, B3 i B4.

Pomieszczenia:
Pokój z aneksem kuchennym - 25.40 m2
Łazienka - 4.20 m2
Sypialnia - 11.10 m2
Balkon - 5.80 m2

Osiedle LAUROWE to przyjazna inwestycja zlokalizowana w Pszczynie, przy ul. Szymanowskiego (obok Pasażu Książęcego), na terenie osiedla mieszkaniowego Kępa, w sąsiedztwie zabytkowego Parku Pszczyńskiego, przylegającego do Pszczyńskiej starówki.

Zabudowa osiedla obejmować będzie 4 budynki mieszkalne wielorodzinne o 4 kondygnacjach naziemnych, w których przewidzianych jest łącznie 46 mieszkań bezczynszowych (o powierzchni użytkowej od 33 m2 do 72 m2). Na parterze budynków znajdą się komórki lokatorskie przynależne do każdego mieszkania oraz garaże dla samochodów osobowych. Dodatkowo oferujemy bezpłatne zewnętrzne miejsca parkingowe zlokalizowane w obrębie ogrodzonego i monitorowanego osiedla (ok. 60 miejsc parkingowych przypadających na 46 mieszkań). Zarówno komórki lokatorskie, jak i miejsca parkingowe oraz balkony/tarasy wliczone są w cenę mieszkania.

Mieszkania zostaną oddane do użytku klienta w stanie deweloperskim i będą posiadać:
- instalację wodno-kanalizacyjną,
- instalację elektryczną, domofonową, dzwonkową i internetową,
- zainstalowany osprzęt elektroinstalacyjny,
- zainstalowany domofon oraz dzwonek drzwiowy,
- instalację antenową,
- zainstalowane grzejniki niemieckiej firmy KERMI,
- dwufunkcyjny kocioł centralnego ogrzewania firmy VIESSMANN,
- ściany wykończone tynkiem nakładanym maszynowo i zagruntowane jednokrotnie farbą w kolorze białym,
- posadzki betonowe,
- stolarkę okienną wraz z elektrycznie sterowanymi zewnętrznymi roletami (niezależnie od kondygnacji),
- parapety wewnętrzne (białe PCV),
- drzwi zewnętrzne,
- płytki gresowe na balkonach i tarasach.

Ściany budynków wykonane są z cegły ceramicznej Porotherm 30 P+W docieplonej wełną mineralną ROCKWOOL FASROCK. Mieszkania usytuowane powyżej parteru posiadają balkon, natomiast mieszkania typu penthouse posiadają balkon i taras.

Na specjalne życzenie klientów i za dodatkową opłatą mieszkanie może zostać oddane pod klucz czyli w pełni umeblowane i wyposażone. Na wizualizacjach są zaprezentowane przykładowe aranżacje wnętrz.

Etap pierwszy inwestycji, polegający na budowie dwóch budynków mieszkalnych oznaczonych numerami roboczymi B1 i B2 jest już zakończony. Zakończony został również proces formalnego oddania obu budynków do użytkowania. Posiadamy zarówno ostateczną decyzję o pozwoleniu na użytkowanie budynków B1 i B2, jak również zaświadczenie o wyodrębnieniu własności lokali, co stanowi podstawę do rozpoczęcia sprzedaży mieszkań w obu budynkach.

Wykonana została również całkowita infrastruktura Osiedla Laurowego, które jest już ogrodzone, posiada gotową drogę dojazdową od ul. Szymanowskiego, oświetlenie zewnętrzne oraz miejsca parkingowe (w liczbie ok. 60). Oddanie budynków B2 i B3 do użytku planowane jest na grudzień 2016. Docelowo bezpośrednim sąsiedztwie Osiedla Laurowego w roku 2017 powstanie budynek usługowo-mieszkalny, obok którego wykonany będzie jeszcze ogólnodostępny parking dla gości odwiedzających mieszkańców Osiedla oraz druga droga dojazdowa - od ul. Żorskiej.

Projekt i budowa Osiedla LAUROWEGO realizowane są przez firmę XCONSULTER sp. z o.o. z siedzibą w Pszczynie.

Szczegółowe informacje na temat Osiedla Laurowego na stronie:
www.osiedle-laurowe.pl

* Podana w ofercie powierzchnia użytkowa wynika z projektu architektonicznego i może nieznacznie odbiegać od rzeczywistości. Ostatecznie ustalona zostanie po zakończeniu inwestycji, na podstawie decyzji o wyodrębnieniu własności poszczególnych lokali.

Kontakt

XCONSULTER Sp. z o.o.

43-200 Pszczyna
ul. Wiśniowa 2

tel.: 601-558-005
tel./faks.: 32 448-34-20
e-mail: biuro@xconsulter.pl

www.xconsulter.pl
Ilość wysłanych formularzy: 0
no image