Menu
-
-

Sprzedam: Dom - rynek pierwotny

389 000 zł, 128 m2, Miedźna - Góra

Numer oferty: 66

2 zdjęcia
Do sprzedania dom o pow. 128mkw na działce 1500mkw położony w miejscowości Góra, 8km od centrum Pszczyny i 9km od Oświęcimia. Szybki dojazd do trasy S1 Katowice-Bielsko. Malownicze, ciche miejsce z pięknym widokiem na góry i las z dala od miejskiego motłochu. Wokół nowo powstające domki jednorodzinne.

FUNDAMENT:Betonowy z płytą ocieplony styropianem gr.5cm.
ŚCIANY: konstrukcji szkieletu drewnianego z importowanego drewna iglastego, klejonego, suszonego komorowo, struganego z fazowanymi krawędziami i impregnowaną ciśnieniowo podwaliną parteru, ocieplane wełną mineralną 15 cm + paraizolacja dodatkowo 10cm styropianu i wykończenie tynkiem cienkowarstwowym akrylowym na siatce. Kolor elewacji jeszcze do wyboru przez kupującego.
STROP: Drewniany grubości 20cm wypełniony wełną akustyczną.
DACH: krokwiowo - jętkowy z podpartą kalenicą. Izolacja z wełny mineralnej o grubości 30cm + paraizolacja. Kryty blacho-dachówką, rynny i rury spustowe z PVC.
STOLARKA OKIENNA: Drewniana wysokiej klasy z drewna merenti . Otwierano - uchylna z mikrowentylacją firmy WIKTORCZYK, rolety zewnętrzne.
KOMIN: Typu SAMBUD murowany. Elewacja komina standardowo wykończona jest blachą i daszkiem w kolorze blachodachówki. Możliwość zrobienia dodatkowej elewacji akrylowej na kominie. WYKOŃCZENIE ŚCIAN: Płyt gipsowo-kartonowych (bez ostatecznego szpachlowania i malowania). POSAZDKA: Wylewka betonowa przygotowana do układania paneli, parkietu czy płytek ceramicznych DRZWI ZEW.: Drewniane antywłamaniowe.
SCHODY: Z klejonego drewna iglastego lub bukowego z balustradą lakierowane.
INSTALACJA ELEKTRYCZNA: Z tablicą bezpiecznikową (bez osprzętu - tj. przełączników i gniazd).
INSTALACJA WOD.-KAN.: Bez białego montażu. INSTALACJA C.O: Przygotowana pod kocioł gazowy wraz z grzejnikami oraz kominek

Zachęcam do zakupu! Warto mieszkać we własnym domu z działką niż w bloku wielorodzinnym za podobne pieniądze.
Możliwość dobudowy garażu w cenie 13.000zł

Do zakupionego domu Firma 4 Kąty dokłada basen o watrości 1200zł.

Agent prowadzący: Zbigniew Czebotorowicz
tel. 792 888 777

Kontakt

4Kąty

43-200 Pszczyna
ul. Bieruńska 74B

tel. 32 307 20 54
tel. 888 414 444
tel. 792 888 777
www.4katy.org

Wizytówka agencji »
Ilość wysłanych formularzy: 0
no image